Konto Mobilne w mBanku

Darmowe konto osobiste mBanku zapewnia szybki i wygodny dostęp do zgromadzonych pieniędzy (bezpłatne wypłaty z ponad 4 800 bankomatów), a także wiele dodatkowych korzyści m.in. atrakcyjne ubezpieczenie oraz NWW.

Główne zalety:

0 zł za otwarcie i prowadzenie
0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet
0 zł za wypłaty w PLN z 7 800 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet CashOtwórz teraz eKonto Mobilne w mBank'u, całkowicie przez internet:
Otwórz konto bankowe

eKonto mobilne w mBanku to:

 • wygodna aplikacja mobilna

 • nowoczesny i intuicyjny serwis transakcyjny

 • dostęp do sieci placówek

 • całodobowa pomoc Eksperta online

Sprawdź szczegóły i otwórz to konto

Dodatkowe Informacje o Banku i produkcie

 • mBank. Zaczyna się od Ciebie – to wizja banku przyszłości, skoncentrowanego na potrzebach klienta, potrafiącego właściwie je odczytywać i na nie odpowiadać. Jednocząc siły pod nazwą mBanku, postawiliśmy na markę najbardziej rozpoznawalną w Grupie, obsługującą miliony klientów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Aby marka dotychczas kojarząca się przede wszystkim z innowacyjną bankowością elektroniczną stała się wspólna dla wszystkich klientów, postanowiliśmy ją odmienić.

  W 2013 roku mBank zyskał nowe wartości i wygląd. Dzisiaj pod logo mBanku, przyjmującym różne barwy w zależności od rodzaju oferty, mamy ambicję budować najbardziej przyjazny bank w Polsce. Bank będący blisko klienta i jego potrzeb.
 • Nasze nagrody

  Każdego roku mBank S.A. - dawniej także jako MultiBank, BRE Bank i BRE Private Banking - otrzymuje kilkanaście wyróżnień za jakość oferowanych usług oraz produktów. Wygrywamy w konkursach i stajemy na podium nie tylko walcząc z rywalami z Polski, ale też zagranicy.

  Poniżej zobaczysz niewielki wycinek tego, co dzięki wsparciu naszych klientów, udało się nam osiągnąć podczas swojej 27-letniej obecności na polskim rynku.
 • Dobre konto bankowe to podstawa

  Wybierając rachunek bankowy należy kierować się wieloma czynnikami, z pewnością bardzo ważna jest nowoczesność konta, można wybrać rachunek taki jakim jest konto mobilne w mBanku gdzie na co dzień będziemy mieli dostęp do najnowocześniejszych usług oraz gwarantowaną szybkość obsługi i działania. Warto być mobilnym i korzystać aktywnie z rachunku na każdym urządzeniu takim jak smartfon czy tablet.
Szczegóły konta
Ranking ROR - topkonta.pl

Wybór dobrego konta bankowego jest bardzo ważny, dlatego jako niezleżni specjaliści finansowi - chcieliśmy przedstawić Państwu nasz ranking rachunków ROR, są to konta oferowane przez dobre i sprawdzone banki działające w Polsce. Z pewnościa z naszych propozycji znajdziesz rachunek dla Ciebie. Nasze porównanie podaje podstawowe informacje o każdym z produktów. Możesz również otworzyć online każde z kont zaprezentowanych na naszym portalu - wnioskując z wykorzystaniem linku, który jest podany w danym opisie konta. Zachęcamy do wybrania dobrego, najlepszego rachunku dla siebie!

Większość z zaprezentowanych ofert jest darmowa, są to sprawdzone oferty i banki - dlatego dobrze jest posiadać konto za które nic nie zapłacimy, a możemy je przeznaczyć na dowolny cel - np. może to być ROR na bieżące codzienne wydatki!

OTWÓRZ SWOJE NOWE KONTO JUŻ TERAZ!Aktualne oferty kont 2018. @ Copyright by TopKONTA.pl

Witaj!

Wygląda że jesteś tutaj nowy. Przedstawiamy najlepsze konta bankowe dostępne aktualnie w bankach działających w Polsce. Zapoznaj się z nimi!

Na TopKonta.pl prezentujemy konta osobiste oferowane aktualnie przez banki (aktualny ranking) wraz z ich opisami, które możesz założyc teraz online, całkowicie przez internet.
Wybierz mądrze najlepsze dla Ciebie darmowe konto i zaoszczędź sporo na miesięcznych opłatach!

2018 @ TopKonta.pl