Ranking Ror - czyli na co zwrócic uwagę przy wyborze konta bankowego

Wybór konta bankowego to ważna kwestia dla każdego. Na szczęście obecnie większość kont jest darmowych dlatego można posiadać bez zbędnych kosztów wiele rachunków w różnych bankach.

Podpowiadamy na co zwrócić uwagę wybierają dobry ROR:

1) konto powinno być jak najtańsze, opłaty miesięczne, dodatkowe opłaty za usługi w skali roku mogą
wynosić nawet ponad 100zł dlatego naszym zdaniem nie warto

2) oprocentowanie konta - powinno być jak najwyższe, niestety tendencja rynkowa jest obecnie taka że rachunki są słabo oprocentowane. Przy darmowym koncie jest to akceptowalne, ale gdy płacimy za konto to jesteśmy po prostu stratni

3) dodatkowe usługi - obecnie rachunek to tylko podstawa, od dobrego ROR oczekujemy dodatkowych funkcji i usług takich jak dostęp przez aplikację mobilną, dostęp internetowy, limit w koncie, możliwość wydania wielu kart bankomatowych, dodatkowe ubezpieczenie do konta.

4) możliwość założenia dodatkowych rachunków oszczędnościowych podpiętych do konta głównego, jak również ustanowienie pełnomocników czy uwspólnienia rachunku

Zapraszamy do zapoznania się kontami bankowymi na naszym portalu i wybraniu najlepszego dla siebie. U nas - Możesz bezpośrednio złożyć dyspozycję o otwarcie takiego rachunku, klikając w link podany przy opisie danego konta. Polecamy.
Szczegóły konta
Ranking ROR - topkonta.pl

Wybór dobrego konta bankowego jest bardzo ważny, dlatego jako niezleżni specjaliści finansowi - chcieliśmy przedstawić Państwu nasz ranking rachunków ROR, są to konta oferowane przez dobre i sprawdzone banki działające w Polsce. Z pewnościa z naszych propozycji znajdziesz rachunek dla Ciebie. Nasze porównanie podaje podstawowe informacje o każdym z produktów. Możesz również otworzyć online każde z kont zaprezentowanych na naszym portalu - wnioskując z wykorzystaniem linku, który jest podany w danym opisie konta. Zachęcamy do wybrania dobrego, najlepszego rachunku dla siebie!

Większość z zaprezentowanych ofert jest darmowa, są to sprawdzone oferty i banki - dlatego dobrze jest posiadać konto za które nic nie zapłacimy, a możemy je przeznaczyć na dowolny cel - np. może to być ROR na bieżące codzienne wydatki!

OTWÓRZ SWOJE NOWE KONTO JUŻ TERAZ!Aktualne oferty kont 2018. @ Copyright by TopKONTA.pl

Witaj!

Wygląda że jesteś tutaj nowy. Przedstawiamy najlepsze konta bankowe dostępne aktualnie w bankach działających w Polsce. Zapoznaj się z nimi!

Na TopKonta.pl prezentujemy konta osobiste oferowane aktualnie przez banki (aktualny ranking) wraz z ich opisami, które możesz założyc teraz online, całkowicie przez internet.
Wybierz mądrze najlepsze dla Ciebie darmowe konto i zaoszczędź sporo na miesięcznych opłatach!

2018 @ TopKonta.pl