Konto osobiste w Raiffeisen Polbank

Wymarzone konto osobiste Raiffeisen Polbanku to oprocentowany rachunek z 0 zł opłaty miesięcznej za jego prowadzenie oraz pakietem funkcjonalnych ubezpieczeń do karty płatniczej.

Zalety:

  • oprocentowanie konta aż do 2%

  • 0 zł za prowadzenie konta

  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

  • bezpłatny pakiet funkcjonalnych ubezpieczeń

Otwórz teraz Konto Wymarzone w Raiffeisen Polbank, kliknij:

Sprawdź szczegóły i otwórz to konto


Konto Wymarzone bardzo chętnie wybierane!

Zainteresowanie klientów Wymarzonym Kontem Osobistym w Raiffeisen Polbanku jest wciąż bardzo wysokie. Tylko w czerwcu klienci otworzyli 30 tysięcy tych rachunków. Po trzech miesiącach od wprowadzenia do oferty bank miał 100 tysięcy Wymarzonych Konta, a po niespełna pięciu miesiącach jest ich już 150 tysięcy.

Posiadacze Wymarzonego Konta wpłacili do banku już ponad miliard złotych, z czego większa część zgromadzona jest właśnie na nowych rachunkach. Dodatkowo, ponad 85% posiadaczy Wymarzonego Konta skorzystało już również z innego produktu w ofercie banku: karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub produktu inwestycyjno-oszczędnościowego, co potwierdza wysoką atrakcyjność aktualnej oferty banku nie tylko w zakresie rachunku osobistego.

Użytkownicy Wymarzonego Konta Osobistego, jako dodatkowe produkty, najczęściej wybierają produkty depozytowo-inwestycyjne, kartę kredytową i produkty z bogatej oferty kredytowej. Rekordy popularności bije np. czteromiesięczna inwestycyjna lokata strukturyzowana, na której klient otrzymuje gwarancję zysku 1% w skali roku, ale zarobić może nawet 5%. Produkt ten daje pełną gwarancję kapitału (100%), a jego konstrukcja zakłada wzrost kursu dolara względem złotego i jest bardzo ciekawą alternatywą dla typowych lokat. Minimalna kwota, jaką można zainwestować w ten produkt, to 5 000 złotych, a bank nie pobiera żadnych opłat za subskrypcję lokaty.

Klienci chętnie korzystają również z kompleksowego rozwiązania, które Raiffeisen Polbank przygotował na wakacje. Mowa o pakiecie produktów, który zapewnia klientom możliwość prostego i wygodnego korzystania z usług bankowych bez konieczności ciągłego martwienia się o swoje finanse w czasie urlopu. W pakiecie znajdują się: karta debetowa do Konta Wymarzonego z dołączonym bezpłatnym atrakcyjnym ubezpieczeniem podróżnym, dodatkowa karta debetowa (bez opłaty za wydanie), dołączona do darmowego konta walutowego w euro i platforma walutowa R-Dealer, która daje możliwość szybkiego kupna waluty po atrakcyjnym kursie z poziomu komputera lub smartfona. Klienci mogą również rozkładać na nieoprocentowane raty wydatki związane z wakacjami dokonane kartą kredytową.
Szczegóły konta
Ranking ROR - topkonta.pl

Wybór dobrego konta bankowego jest bardzo ważny, dlatego jako niezleżni specjaliści finansowi - chcieliśmy przedstawić Państwu nasz ranking rachunków ROR, są to konta oferowane przez dobre i sprawdzone banki działające w Polsce. Z pewnościa z naszych propozycji znajdziesz rachunek dla Ciebie. Nasze porównanie podaje podstawowe informacje o każdym z produktów. Możesz również otworzyć online każde z kont zaprezentowanych na naszym portalu - wnioskując z wykorzystaniem linku, który jest podany w danym opisie konta. Zachęcamy do wybrania dobrego, najlepszego rachunku dla siebie!

Większość z zaprezentowanych ofert jest darmowa, są to sprawdzone oferty i banki - dlatego dobrze jest posiadać konto za które nic nie zapłacimy, a możemy je przeznaczyć na dowolny cel - np. może to być ROR na bieżące codzienne wydatki!

OTWÓRZ SWOJE NOWE KONTO JUŻ TERAZ!Aktualne oferty kont 2018. @ Copyright by TopKONTA.pl

Witaj!

Wygląda że jesteś tutaj nowy. Przedstawiamy najlepsze konta bankowe dostępne aktualnie w bankach działających w Polsce. Zapoznaj się z nimi!

Na TopKonta.pl prezentujemy konta osobiste oferowane aktualnie przez banki (aktualny ranking) wraz z ich opisami, które możesz założyc teraz online, całkowicie przez internet.
Wybierz mądrze najlepsze dla Ciebie darmowe konto i zaoszczędź sporo na miesięcznych opłatach!

2018 @ TopKonta.pl